Tusworld Gizlilik Politikası

TUSWORLD

Gizlilik Politikası

Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak; tüm değerli üyelerimizin kişisel ve/veya kurumsal tüm bilgilerinin güvenliğini sağlayabildikleri ve gizliliklerini koruyabildikleri bir ortam sağlamayı amaçlamaktayız.

Bu amaçla üyelerimiz siteye bilgilerini kaydederek aşağıdaki prensipleri de bütünüyle kabul etmiş olmaktadır.  Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak aşağıdaki prensiplere uyulmadığı takdirde üyelerin üyeliklerini dondurma, iptal etme, bilgilerini silme hakkini saklı tutmaktadır.

1. Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak; üyelere ulaşmak ve iletişim kurmak için üyenin kayıt işleminde verdiği e-posta adresini kullanır. Üyelerimize verilen e-mail adresleri sadece kişisel kullanımları içindir. Üyelere verilen kullanıcı adi ve şifre sadece kişisel olarak, tusworld.com hizmetlerinden yararlanılması için olup, üçüncü kişilerle paylaşılmasının sonuçlarından Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak sorumlu tutulamaz.

2. Üye Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak ’da kaydettiği kendisine ait bilgilerini istediği zaman değiştirebilir veya silebilir.

3. Üye, siteye sadece kendisine ait ve gerçek bilgiler girer, üçüncü kişi ve kuruluşların gizliliğine zarar verebilecek bilgiler bulundurmaz.

4. Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi veya kuruluşların aktivite ve davranışlarından ve bunların sonuçlarından dolay Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak sorumlu tutulamaz. Üye şirketler site aracılığıyla edindikleri bilgilerin bir kopyasını kendi sistemlerinde / dosyalarında saklayabilirler. Bu kuruluşların, üyeliğin sona ermesinden veya bilgilerin siteden silinmesinden önce veya sonra gerçekleştirecekleri aktivite ve davranışlarından da Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak sorumlu değildir.

5. Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak, üyelerin kaydettikleri bilgileri, yukarıda belirtilen gizlilik prensiplerini bozmamak kaydıyla, kendi iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma, bu bilgileri özet ve istatistik vb. şekilde paylaşma hakkına sahiptir.

Altıyol Sağlık Merkezi Tic. Ltd. Şti ve iştirakleri olan www.tusworld.com, www.tusworld.com.tr, www.dusworld.com, www.usmle.net internet siteleri olarak gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.