Tusworld Teslimat ve İade

TUSWORLD

Teslimat ve İade

Bu bölüm sitenin genel kullanım Sartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen sitemizi kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

tusworld.com aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkini saklı tutmaktadır. tusworld.com’u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmenizi öneririz.

 

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

tusworld.com herkese açık bir sitedir. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

. CV dişi bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve üyelik satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,

. Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

. Üyelere verilen kullanıcı adi, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,

. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.

 

İçerik Kullanımı

tusworld.com’da sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. tusworld.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakki saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak veya tusworld.com’un izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakki ilgili anlaşmalar gereği tusworld.com’da olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

tusworld.com eleştiri ve yorumlarınıza acıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

 

Sorumluluklar

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile is ortaklarımızla paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.

Ayni zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istediği değişiklikleri yapma hakki tusworld.com’undur.

tusworld.com sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolay firmamıza bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

tusworld.com, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.

Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için "Gizlilik Sözleşmesi "bölümününüm inceleyiniz.