Teslimat ve İade

Bu bölüm sitenin genel kullanim sartlarini, bununla ilgili genel kurallari ve yasal sorumluluklari içermektedir.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce asagida yazili olanlari dikkatli bir sekilde okuyunuz.

Eger bu sayfada belirtilen sartlarin herhangi biri sizin için uygun degilse lütfen sitemizi kullanmayiniz. Siteyi kullanmaniz bu sayfalarda yazili sartlari pesinen kabul ettiginiz anlamina gelmektedir.

ahmeterkek.com asagida belirtilen genel ve özel kosullari diledigi zaman degistirme hakkini sakli tutmaktadir. ahmeterkek.com’u ziyaretettiginizde bu sayfayi da ziyaret etmenizi öneririz.

 

Kullanim ve Güvenlik Kurallari

ahmeterkek.com herkese açik bir sitedir. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmedigi sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnizca asagidaki durumlarda, site yönetimi kullanimi engelleyebilir ve asagidaki girisimlere karisan kisi veya kisiler hakkinda kanuni haklarini sakli tutar.

. Yanlis, düzensiz, eksik ve yaniltici bilgileri, genel ahlak kurallarina uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

. CV disi bilgilerin; özel veya genel duyurularin, reklam amaçli bilgilerin ve üyelik satis taleplerinin kaydedilmesi durumunda,

. Sitede yeralan bilgilerin kismen veya tümüyle kopyalanarak farkli amaçlarla kullanilmasi veya kullanilmaya çalisilmasi durumunda,

. Üyelere verilen kullanici adi, sifre, üye numarasi gibi bilgilerin, üçüncü kisi ve kuruluslarla paylasilmasi durumunda,

. Sitenin genel güvenligini tehdit edecek, sitenin ve kullanilan yazilimlarin çalismasini engelleyecek yazilimlarin kullanilmasi, faaliyetlerin yapilmasi, yapilmaya çalisilmasi durumunda.

 

Içerik Kullanimi

ahmeterkek.com’da sunulan içerik kisisel kullaniminiz içindir. ahmeterkek.com’un içeriginde yer alan bütün yazilarin, grafiklerin ve resimlerin her hakki saklidir. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanilamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diger bir mecrada veya Internet sitesinde yayinlamak veya ahmeterkek.com’un izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktir.

Ayrica bu sayfalarin tasariminda ve veritabani olusturulmasinda kullanilan ve her hakki ilgili anlasmalar geregi ahmeterkek.com’da olan yazilimin kopyalanmasi veya kullanilmasi kesinlikle yasaktir.

ahmeterkek.com elestiri ve yorumlariniza açiktir. Sitemize iletilen tüm elestiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, pazarlama amaciyla kullanilabilir.

 

Sorumluluklar

Sitemizi ziyaret eden kullanicilarin bilgileri (ziyaret süresi, zamani, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amaci ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bagli kalmak kaydiyla, içerik bölümümüzü zenginlestirmek ve iyilestirmek amaci ile is ortaklarimizla paylasilmaktadir. Amacimiz, sitenin sizin istediginiz özelliklerde olmasini saglamaktir.

Ayni zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi saglamak ve kolaylik saglamak amaci ile yer alan linkler (farkli Internet sitelerine yönlendiren baglantilar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istedigi degisiklikleri yapma hakki ahmeterkek.com’undur.

ahmeterkek.com sitenin çalismasi amaciyla kullandigi yazilimlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yeralan herhangi bir yazilim sebebi ile kullandiginiz yazilim ve donanim unsurlarina herhangi bir zarar gelmesinden dolayi firmamiza bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

ahmeterkek.com, kullanim sartlari, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bagli kalmak kaydiyla, üyeliginize bagli olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkina sahiptir.

Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farkli kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kisi ve kuruluslar pesinen ilgili kurallari kabul etmis sayilir.

Üyelerimize ait bilgilerin gizliligini korumaya yönelik prensip ve uygulamalari ögrenmek için "Gizlilik Sözlesmesi "bölümününü inceleyiniz.